1. kapitola knížky

27. dubna 2010 v 19:48 | Enny

První kapitola: Válka


dvvd

      
         ,,Ahoj já se jmenuji víla a bydlim ve stromě zvaný Elfí. Moje maminka šla na poradu a můj
táta je ve válce, a já taky jednou půjdu kdyby maminka Driáda. Až vyrostu budu taky Driáda ale každou poradou se bojím že maminka půjde na vojnu a já zůstanu sama ale určitě mi koupí chůvu.,, řekla víla. Najednou přišla do pokoje Maminka a sedla k víle a praví. ,, Já půjdu za tátínkem sem vybraná ještě z ostatními Driádami. Ale řikali že deme jenom zkoumat z hrdinou Forgatem najdu ti chůvu a budeš jí poslouchat ale vrácí se hrdina Lous s tvím tatínkem ale přijdou tak za tři dny" řekla Driáda a odešla

     Víla se neudržela a začala brečet ale potom najednou se všichni zbíhali a Driáda křičela že se tatínek vrátil. Víla se neudržela a letěla jak nejvíc uměla a skočila tatínkovy do náruče a lovec jí objal(táta). Přišel tam hrdina Forgat a říká. ,,Tak moje armádo de jse zkoumat"

     Lovec visvětloval co se stalo: ,, Vílo víš byly jse o jeden týden víc protože jsme narazily cizí hrad Akademie ve škole ste jste to musely učit. Ale driáda se musela rozloučit a jít na hodinu kouzel tatínek se za ní rozhlědl usmál se a řekl ,, Vůbec se nezměnila co jsem tady dva měsíce nebyl."

    Tatínek potom odešel na střílení z luku. Najednou se rozezněl poplach a všichni se seběhly protože ekzistují dva poplachy, první pro dospělé a druhý pro všechny a rozezněl se právě ten druhý a viděli armádu z hrdinou Peršanů, tatínek potom pravil víle že nás přepadly a musíme se ubránit jinak příjdeme o náš Elfí strom. Najednou všichni umírli ale lovec přežil a říkal že to  musí ubránit víla do toho dala všechnu sílu a nepřátele zabila.

    Na závěrečné zchůzi se sešli všichny kdo přežily a pasovali vílu na Driádu. najednou víla pravila : ,, Jsem šťástná že jsem Driáda ale zase moje nejlepší kámož druid umřel a tak ych všem obětím chtěla dát upřímnou soustrast."Konec 1. kapitoly

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama