2. kapitola Tajemství Elfů

28. dubna 2010 v 19:53 | Enny

2. Kapitola : Co se mohlo stát?dvvd
     Na druhý den se víla sešla ve škole se všihni seřadily paní učitelka říká tak děti dneska jsi budeme povídat na následky prohry v bitvě a na hradě našeho království. V tom se ozvalo hlášení všichni k opevnění. Paní učitelka řekla že se muselo něco stát ale co???? Víla si rozmyslela jestli tam má jít a pak řekla že jo..... . Všichni se sešli a víle daly nejlepší místo že zachránila město. Prezident města Korlay ( Korly ) a dotoho začali hrát bubny a lesní roh pak Korlay prmluvil a pravi: ,, Naši vípravu z Driádami zajaly vojáci z Akademie požadujou zato výpalné všechny suroviny co máme pokud to neuděláme zemřou a nebo je dají za otroky.
  
     Všichni poslouchali ale jenom víla se rozhodla osvobodit Driády ze svoji maminkou. Když skončila porada Lovec hledal vílu ale nemohl ji najit a jelikož jsou pravidla že když se někdo ztratí  musí se to říct až dva dny po zmizení. Víla mezitím cestovala a ukrývala se když spatřila jednou se jí to nevyvedlo zahlédly ji dva mágové a zajali ji a musela povědět co tady dělá jinak zabije všechny Driády. Víla to prozradila a pak ji zavřeli do vězení. Večer se domlouvali co sní a pak se to stalo.

     Chytli jí do pytle a Víle se zdálo že nastupují na loď a pak vystupují jelikož věděla ze školy že když nastupují na loď že si věčinou dodávaj suroviny což je přísně zakázano od Krále této země a proto měla tušení že pašujou do království nějaké vzácné suroviny nebo artefakty. Cesta ji připadala dlouhá a hrbolatá než ji hodily do nějakého vězení asi v pod zemí. Pak najednou bilo ticho a Víla se probudila asi tak za dvě hodiny. Lovec se zatim radil a ptal se sám sebe:

                             Co se vlastně stalo?

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama